Lekarze medycyny estetycznej

lek. Martyna Klecha

lekarz medycyny estetycznej, laryngolog

Jest lekarzem w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z otolaryngologii. Ukończyła Collegium Medicum Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Obecnie pracuje w Klinice Otolaryngologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku oraz jest  nauczycielem akademickim na stanowisku Asystenta w Katedrze i Klinice Otorynolaryngologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.
W wolnym czasie zajmuje się zgłębianiem wiedzy na temat medycyny przeciwstarzeniowej oraz estetycznej. Regularnie szkoli się m.in. w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging w Warszawie.
Prywatnie szczęśliwa mama dwójki adoptowanych kociąt oraz entuzjastka zdrowego i aktywnego trybu życia.

Języki: Angielski (poziom zaawansowany), niemiecki (poziom średniozaawansowany), hiszpański (poziom średniozaawansowany).

lek. Izabela Maćkowska

lekarz medycyny estetycznej, stomatolog

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej, absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Stałe pogłębia swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w szkoleniach, kongresach i kursach praktycznych doskonaląc swoje umiejętności pod okiem najlepszych lekarzy medycyny estetycznej. W pracy zwraca szczególną uwagę na profilaktykę przeciwstarzeniową anti-aging, naturalne efekty zabiegów, subtelnie poprawiając niedoskonałości urody. W kontakcie z pacjentem opiera się na indywidualnym podejściu oraz najbardziej aktualnej wiedzy medycznej. Wykonuje szereg zabiegów z użyciem m.in toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego, nici PDO, nici polikaprolaktonowych, mezoterapii igłowej, osocza i fibryny bogatopłytkowej.

lek. Marta Taube

lekarz medycyny estetycznej, dermatolog

Lekarz w trakcie specjalizacji w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie pracuje w Oddziale Dermatologii w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu. Ukończyła dwuletni kurs estetyki lekarskiej w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging w Warszawie. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kongresach, kursach oraz szkoleniach z zakresu dermatologii, wenerologii oraz medycyny estetycznej. W swojej pracy dużą wagę przywiązuje do naturalnych efektów wykonywanych zabiegów, profilaktyki przeciwstarzeniowej oraz poprawy jakości skóry.

lek. Beata Wańczyk-Dręczewska

lekarz medycyny estetycznej, dermatolog

Jest absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, obecnie odbywa szkolenie specjalizacyjne z dermatologii i wenerologii w Klinice Dermatologii, Chorób Przenoszonych Drogą Płciową i Immunologii Klinicznej w Olsztynie. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry, wykonuje badania dermatoskopowe znamion oraz zabiegi z zakresu dermatochirurgii i medycyny estetycznej.
W kontakcie z pacjentem opiera się na indywidualnym podejściu oraz najbardziej aktualnej wiedzy medycznej. Stale pogłębia swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w konferencjach, kursach i warsztatach.