Ginekolodzy

dr n. med. Andrzej Szerle

ginekolog, położnik

Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku. Posiada wieloletnie doświadczenie w szpitalach publicznych w Pucku, Lęborku, Tczewie, Gdyni i Gdańsku. Jest specjalistą położnictwa i ginekologii. Ginekologia dziecięca oraz dziewczęca. Wykonuje badania usg ginekologiczne i położnicze. Badanie kolposkopowe, pobieranie wycinków z miejsc wytypowanych. Kwalifikacje do operacji. Spirale wewnątrzmaciczne - kwalifikacja i implantacja.
Prywatnie jest fanem piłki nożnej.

lek. Kaja Majda

ginekolog, położnik

Od 1 kwietnia 2022 przyjmuje tylko w Oddziale B - Gdynia ul. Bema 16/2

Absolwentka Kierunku Lekarskiego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. W trakcie specjalizacji z położnictwa i ginekologii. Doświadczenie zdobywa w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach naukowych.

lek. Anna Czyżewicz

ginekolog, położnik

Od 1 kwietnia 2022 przyjmuje tylko w Oddziale B - Gdynia ul. Bema 16/2

Absolwentka Kierunku Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie w trakcie specjalizacji z Położnictwa i Ginekologii.
Od 2016r. zdobywa swoje doświadczenie na Oddziale Położniczo-Ginekologicznym w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu.
Podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach naukowych.

Wolne chwile spędza na rowerze, stale odkrywając piękne zakątki ukochanego Trójmiasta. Pasjonuje się podróżami.

lek. Katarzyna Hytry

ginekolog, położnik

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na wydziale lekarskim.
Obecnie pracuje w szpitalu Specjalistycznym im. Floriana Ceynowy w Wejherowie na Oddziale Ginekologii i Położnictwa, w przychodni Medyczna Gdynia, Evi-med oraz Medicorum.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników oraz International Society of Ultrasound in Obstetrics and Gynecology (ISUOG).
Główne zainteresowania zawodowe to diagnostyka prenatalna.
Regularnie uczestniczy w kursach usg oraz sympozjach naukowych.
Jest certyfikowanym lekarzem Fetal Medicine Fundation (FMF) w zakresie badań ultrasonograficznych  w ciąży.
Zna biegle język angielski.
Lubi kontakt z pacjentkami.

lek. Katarzyna Gross - Tyrkin

ginekolog, położnik

Jest lekarzem w trakcie specjalizacji z położnictwa i ginekologii, której program realizuje w Powiatowym Centrum Zdrowia Kartuzy. Terapeutka podczas szkolenia z zakresu seksuologi klinicznej. Członkini Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników oraz International Society of Ultrasound in Obstetrics and Gynecology (ISUOG).
Regularnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w światowych oraz europejskich konferencjach ginekologicznych i położniczych. Dodatkowe umiejętności zdobywa poprzez regularne uczestnictwo w Misjach Medycznych w środkowej Afryce oraz staże zagraniczne.
Leczone choroby:
- choroby ginekologiczne,
- zaburzenia miesiączkowania,
- niepłodność,
- zespół policystycznych jajników,
- menopauza,
- pierwsza wizyta u ginekologa

dr n. med. Aleksandra Ohler

ginekolog, położnik

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.
Na co dzień pracuje w Oddziale Ginekologii Onkologicznej Gdyńskiego Centrum Onkologii (Szpitale Pomorskie Sp. z o.o.). Pełni dyżury w obrębie taktu porodowego Oddziału Położniczo - Ginekologicznego.
W 2016r. uzyskała stopień naukowy doktora nauk medycznych na Wydziale Lekarskim Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, broniąc pracy o tematyce dotyczącej leczenia onkologicznego nowotworów ginekologicznych.
Cały czas podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach.
Posiada certyfikaty Polskiego Towarzystwa Kolposkopii i Patofizjologii Szyjki Macicy oraz Certyfikat Europejskiej Federacji Kolposkopii (E.F.C) w zakresie badań kolposkopowych.
Udziela porad w zakresie profilaktyki, diagnostyki i leczenia schorzeń ginekologicznych, udziela porad antykoncepcyjnych, zajmuje się też prowadzeniem ciąży.

lek. Magdalena Furtak

ginekolog, położnik w trakcie specjalizacji

Absolwentka Kierunku Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie realizuje program specjalizacji z Ginekologii i Położnictwa w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu. Ponadto aktualnie w trakcie Studiów Podyplomowych z zakresu Uroginekologii na Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. 
Regularnie uczestniczy w kursach usg oraz sympozjach naukowych. 
W swojej pracy stawia na kompleksowe podejście do leczenia schorzeń ginekologicznych, chętnie współpracuje z fizjoterapeutami oraz wykorzystuje wiedzę z zakresu seksuologii. Szczególny obszar jej zainteresowań stanowi uroginekologia (nietrzymanie moczu, obniżenie narządu rodnego, bóle w obrębie miednicy i krocza). 
Ponadto zajmuje się ciężarnymi, jak również pacjentkami z pozostałymi chorobami ginekologicznymi.
Prywatnie pochodzi z Mazur, miłośniczka czworonogów oraz aktywnego wypoczynku.
Aktualnie stawia swoje pierwsze kroki na parkiecie przy akompaniamencie rytmów latino.