Reumatolodzy

lek. Marianna Mazurek-Ciuba

reumatolog

Od 1 kwietnia 2022 przyjmuje tylko w Oddziale B - Gdynia ul. Bema 16/2

Jest Absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizację z reumatologii odbyła w Pomorskim Centrum Reumatologicznym w Sopocie.
Cechuje ją dokładność, komunikatywność, życzliwość. Stale poszerza swoją wiedzę oraz umiejętności. Na co dzień pasjonatka narciarstwa, podróży oraz miłośniczka zwierząt.

lek. Jarosław Niebrzydowski

reumatolog

W 1981 r. ukończył studia medyczne na wydziale lekarskim Akademii Medycznej w Gdańsku. 
W 1985 r. zdał egzamin specjalizacyjny z chorób wewnętrznych i rozpoczął specjalizację z reumatologii na Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Od 1987 r. jest specjalistą reumatologiem. 
W kolejnych latach ukończył cykl szkoleń z terapii manualnej, a następnie homeopatii klasycznej (obie specjalności oficjalnie nieuznawane w Polsce).
W latach 2006 – 2013 pracował w brytyjskich klinikach reumatologicznych. Po powrocie do Polski napisał książkę pt. "Jak leczyć reumatoidalne zapalenie stawów". Opisując ówczesne najnowsze metody leczenia zapaleń stawów stosowane w Wielkiej Brytanii. 
Następnie w 2016 r. wydał książkę pt. "Jak leczyć osteoporozę". 
W kolejnych latach opracował własną nowatorską metodę leczenia zapaleń stawów i opublikował ją w książce pt. "The End of Arthritis", a w roku 2021 ukazało się polskie wydanie tej książki
Przez kilka lat prowadził stronę internetową o reumatologii www.doktorjarek.pl W 2020 roku przekształconą w Bloga www.blog.doktorjarek.pl 
Współautor wielu prac naukowych dotyczących badań nad lekami biologicznymi.
Pod pseudonimem Ben Poll wydał dwie powieści: „A3 czyli Anna Alicja Anton” oraz „Przewodnik z Tybetu. Na ścieżce przeznaczenia.”
Dzięki nowatorskiej metodzie leczenia przyczyn zapaleń stawów wylecza większość chorych z tych ciężkich schorzeń. Zarówno dorosłych jak i dzieci.

lek. Grażyna Czekaj

reumatolog, internista, lekarz balneologii i medycyny fizykalnej, lekarz sądowy

Posiada specjalizację w zakresie chorób wewnętrznych, reumatologii, balneologii. Od 2009 r wykonuje czynności lekarza sądowego.
Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.
Uzyskała specjalizację z reumatologii w Instytucie Reumatologii w Warszawie.