Neurolodzy

lek. Iwo Sługocki

neurolog, medycyna morska i tropikalna

Absolwent Wojskowej Akademii w Łodzi na Wydziale Lekarskim. Jest specjalistą w dziedzinie neurologii. Zajmuje się schorzeniami obwodowego i ośrodkowego układu nerwowego.  Diagnozuje choroby neurologiczne, między innymi stwardnienie rozsiane, epilepsję, chorobę Parkinsona, chorobę Alzheimera i zaburzenia adaptacyjne. Wykonuje zabiegi blokady nerwów. Pomaga w przypadku napięciowych i klasterowych bólów głowy oraz migren. 

Poza medycyna pasjonuje się żeglarstwem i podróżami.

lek. Przemysław Mikulski

neurolog, internista

Specjalista neurolog i lekarz chorób wewnętrznych. Posiada bogate doświadczenie w pracy w Poradni Neurologicznej, które zdobył również w czasie pracy w Wielkiej Brytanii. Zarówno w Polsce jak i w Wielkiej Brytanii uczestniczył w wielu kursach i konferencjach podnoszących wiedzę z zakresu Neurologii. Dwukrotnie uczestniczył w renomowanym kursie Neurologii Klinicznej w Edynburgu.
W ramach swojej praktyki specjalistycznej zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem bólów głowy, zespołów bólowych kręgosłupa, padaczki, choroby Parkinsona, choroby Alzheimera, neuropatii, chorób demielinizacyjnych oraz naczyniowych mózgu.
Absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu. Specjalizację z Neurologii uzyskał w Oddziale Neurologii Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie. W codziennej praktyce przykłada dużą wagę do nawiązywania dobrego kontaktu z pacjentem, wychodząc z założenia, że jest to warunkiem trafnej diagnozy oraz skutecznego leczenia.

W wolnym czasie biega, jeździ na rowerze oraz słucha muzyki.