Endokrynolodzy

lek. Sylwia Wolf

endokrynolog

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Specjalizację z chorób wewnętrznych uzyskała w Klinice Endokrynologii i Chorób Wewnętrznych UCK w Gdańsku, gdzie obecnie odbywa specjalizację z endokrynologii. Zajmuje się leczeniem dorosłych z chorobami związanymi z zaburzeniami hormonalnymi, w tym chorobami tarczycy, przysadki, nadnerczy. Pomaga osobom z nadwagą i otyłością na podłożu organicznym a także z otyłością prostą. Cały czas intensywnie się kształci celem podnoszenia kwalifikacji zawodowych i aktualizacji współczesnej wiedzy medycznej. Do pacjenta podchodzi całościowo i z zaangażowaniem.

lek. Adrianna Sakiewicz

endokrynolog

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, w toku dalszego kształcenia podyplomowego uzyskała tytuł specjalisty chorób wewnętrznych, później specjalisty endokrynologii.
Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując jako lekarz Oddziału Chorób Wewnętrznych oraz SOR Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Gdańsku (obecnie Copernicus), następnie w Klinice Endokrynologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. 
Obecnie konsultuje pacjentów w poradniach endokrynologicznych w Trójmieście i okolicach. Na co dzień leczy:
• choroby tarczycy (Hashimoto, Gravesa-Basedowa, guzki), 
• przysadki (m.in. hiperprolaktynemię), 
• nadnerczy, 
• otyłość. 
Wraz z innymi specjalistami zajmuje się pacjentami z niepłodnością, PCOS, zaburzeniami miesiączkowania. Pomaga w walce z insulinoopornością.
W codziennej pracy stawia na partnerską relację lekarz-pacjent, obustronne zaufanie i zrozumienie. 
Stale dba o podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych i aktualizację wiedzy, uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach oraz przynależąc do Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego.
Prywatnie – mama dwojga wymagających pociech, lubi pływanie i dobre kino. Planuje podróż dookoła świata