Medycyna Estetyczna
Utrzymaj swoje piękno z pomocą naszych lekarzy specjalistów

Usługi i zabiegi

Usługi i zabiegi

W Klinice Medyczna Gdynia stawiamy na wysoką jakość zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Zabiegi wykonywane są w tych samych gabinetach i w takim samym wysokim reżimie czystości jak inne zabiegi medycyny specjalistycznej czyli np.: chirurgii, laryngologii, urologii czy dermatochirurgii.
Wszystkie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonują w naszej Klinice wyłącznie lekarze.
Zabiegi kosmetyczne i kosmetologiczne wykonują wykwalifikowani kosmetolodzy.
Ze względu na dostępność lekarzy innych specjalności pracujących w naszej Klinice jeżeli jest taka konieczność możliwe są dodatkowe konsultacje dotyczące rozwiązania problemu, z którym się Państwo do nas zgłosili. Są to najczęściej dodatkowe konsultacje z dermatologiem, laryngologiem lub chirurgiem. 
Jest możliwość także działania kompleksowego poprzez konsultacje z dietetykiem czy endokrynologiem.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

 

Cennik

Cennik

Jeżeli chcą Państwo skorzystać z naszych usług z zakresu medycyny estetycznej to najwygodniej umówić się najpierw na wstępną konsultację. Konsultacja kosztuje 100 zł jednakże jeżeli w ciągu 30 dni od wizyty skorzystają Państwo z zabiegu med. estetycznej to cena zabiegu zostanie pomniejszona o cenę konsultacji czyli o 100 zł.
W naszej Klinice każdego Klienta otaczamy indywidualna opieką i nastawiani jesteśmy długoterminową współpracę, która przy stosowaniu zabiegów z zakresu  medycyny estetycznej przynosi najlepsze i długo utrzymujące się efekty. Dla stałych naszych Klientek / Klientów mamy indywidualny system lojalnościowy.
Sprawdź proszę nasze ceny.

 

Promocje

Promocje

Jeżeli są Państwo zainteresowani aby zapłacić mniej za zabiegi medycyny estetycznej przeprowadzane w naszej Klinice bardzo prosimy o obserwowanie naszych promocji na mediach społecznościowych naszej Kliniki „Medyczna Gdynia Estetica” zarówno na Instagramie oraz Facebooku oraz na naszej stronie www.
W każdym miesiącu przeprowadzamy kilka akcji promocyjnych.
Są także stałe akcje promocyjne w określone dni w każdym miesiącu. W roku 2021 do stałych akcji promocyjnych należy: „Botox Day” (zawsze w ostatni piątek miesiąca), „Zapobieganie procesom starzenia dla kobiet poniżej 35 rż” (zawsze druga niedziela miesiąca), „Bądź naturalnie piękna i młoda dla pań powyżej 35+” (w każdym miesiącu w wybrany dzień).
Śledź nasze promocje.

 

Medycyna Estetyczna
Utrzymaj swoje piękno z pomocą naszych lekarzy specjalistów

Usługi i zabiegi 

Strona w budowie.

Wszystkie informacje uzyskasz dzwoniąc do Naszej Rejestracji.

 

CENNIK

Wkrótce więcej informacji na stronie.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 58 500 46 87, 58 500 46 88

Promocje

Wkrótce więcej informacji na stronie.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 58 500 46 87, 58 500 46 88