Specjaliści

W chwili obecnej w Przychodni przyjmuje ok 70 lekarzy specjalistów. Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą specjalistów ...

Diabetolodzy

lek. Magdalena Krajewska-Nita

diabetolog, diabetolog dziecięcy, pediatra, lekarz sportowy

Absolwentka Wydziału Lekarskiego UM w Łodzi. Ukończone specjalizacje: pediatria, diabetologia, medyczyna rodzinna - w trakcie specjalizacji, certyfikat Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej.
Zajmuje się :
- chorobami wieku dziecięcego
- zaburzeniami metabolicznymi dzieci i dorosłych
- leczeniem cukrzycy u dzieci i dorosłych
- cukrzycą ciężarnych
 
Członek Polskiego Tow. Diabetologicznego i Polskiego Tow. Pediatrycznego. Uczęszczam regularnie na zjazdy i szkolenia z dziedziny moich zainteresowań.
W latach 2020-2021 zastępca ordynatora oddziału dziecięcego w Piotrkowie Trybunalskim.
Pracuję w poradniach diabetologicznych.

Prywatnie mama 17-letniego Stasia i 7-letniego Antosia.
Pozytywnie zakręcona, otwarta dla ludzi. Uwielbia twórczość Barei, dobry rock i serial Gra o Tron.

Cennik usług:

wizyta diabetologiczna pn-pt                             220,00 zł
wizyta diabetologiczna weekend                      250,00 zł
wizyta diabetologiczna dzieci pn-pt                  240,00 zł
wizyta diabetologiczna dzieci weekend           260,00 zł

 

 

 

 

 

 

Diabetolog w Gdyni - umów się on-line

Diabetolog jest lekarzem specjalistą, który zajmuje się diagnostyką i leczeniem cukrzycy. Obejmuje to leczenie różnych typów cukrzycy: typ I (insulinozależny), typ II (insulinoniezależny) oraz cukrzycą ciężarnych, ustalenie poziomu cukru we krwi i określenie optymalnej dawki insuliny lub innych leków na cukrzycę, monitorowanie stanu zdrowia i kontrolowanie powikłań cukrzycowych.

Diabetolog w przychodni Medyczna Gdynia wyróżnia się :

  • wiedzą i doświadczeniem w leczeniu cukrzycy trudnych przypadków np. kobiet w ciąży,
  • skupieniem na pacjencie i jego potrzebach , aby zrozumieć jego sytuację i lepiej dostosować plan leczenia,
  • czasem i uwagą, które poświęca pacjentom, aby zrozumieć ich pytania i obawy i zapewnić jasne i zrozumiałe wyjaśnienia,
  • zdolnością do współpracy z innymi specjalistami, aby zapewnić pacjentom kompleksową opiekę,
  • otwartością na nowe technologie i metody leczenia cukrzycy, aby zapewnić pacjentom najnowsze i najlepsze opcje leczenia.

Rzeczą, która wyróżnia diabetologów pracujących w przychodni Medyczna Gdynia jest fakt, że nasz diabetolog ma duże doświadczenie w prowadzeniu cukrzycy ciężarnych jak i prowadzeniu ciąży u kobiet chorych na cukrzycę typu I. 

Diabetolodzy w Przychodni Medyczna Gdynia przeprowadzają badania, w tym m.in. pomiary poziomu cukru we krwi, wywiady dotyczące diety i stylów życia pacjentów oraz badania fizykalne. Na tej podstawie, diabetolodzy ustalają indywidualne plany leczenia, które obejmują zalecenia dotyczące diety, ćwiczeń i kontroli poziomu cukru we krwi. W razie potrzeby, diabetolodzy także przepisują leki i insulinę.

Diabetolodzy muszą ściśle współpracować z innymi specjalistami, takimi jak neurolodzy, kardiolodzy, chirurdzy naczyniowi czy nefrolodzy, w celu zapewnienia pacjentom kompleksowej opieki. W przychodni Medyczna Gdynia pacjent może wykonać badania laboratoryjne i umówić się do innych specjalistów w celu konsultacji.