Ortopedzi

dr n. med. Paweł Król

ortopeda i traumatolog narządu ruchu

Specjalista z zakresu ortopedii oraz traumatologii narządu ruchu.
Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego oraz Traumatologicznego.
Uczestnik wielu konferencji i zjazdów naukowych. Stale współpracuje z zespołem  chirurgii jednego dnia Centrum Medycznego Dąbrowa-Dąbrówka w Gdyni.
Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku.
W 2008 roku uzyskał stopień specjalisty z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu.
Obronił pracę doktorską na wydziale lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku- tytuł pracy “Ocena skuteczności synowektomii izotopowej w leczeniu przewlekłego wysiękowego zapalenia stawu kolanowego”.

dr n. med. Rafał Majkusiak

ortopeda

Posiada ponad 20 letnie doświadczenie w zakresie ortopedii o traumatologii narządu ruchu. Specjalizacje i doktorat uzyskał w Klinice Ortopedii i Traumatologii UW w Warszawie. Przez wiele lat związany jako konsultant ortopedyczny olimpijczyków a także zawodników kadr narodowych poszczególnych dyscyplin z Centralnym Ośrodkiem Medycyny Sportowej, gdzie zdobył specjalizacje z medycyny sportowej. Bogate doświadczenie zawodowe wzbogacił pracując w renomowanych klinikach na terenie Wielkiej Brytanii, Niemiec i Hiszpanii. Specjalizuje się głównie w leczeniu zmian zwyrodnieniowych oraz urazach sportowych. Samodzielnie wykonał kilka tysięcy zabiegów operacyjnych m.in protezoplastyk stawów biodrowych i kolanowych, artroskopii dużych stawów, zabiegów korekcyjnych stopy (halluxy, śródstopie, ostrogi piętowe),chirurgii ręki, zespołów uciskowych nerwów obwodowych, guzów, zmian urazowych. Specjalizuje się także w zabiegach z wykorzystaniem technik przezskórnych i mini inwazyjnych.
Włada kilkoma językami, przyjmuje pacjentów  w językach:
angielskim, niemieckim, hiszpańskim – biegle
portugalskim, francuskim, rosyjskim – w zakresie podstawowym