Psychiatrzy

lek. Małgorzata Sulewska

psychiatra

Ukończyła wydział lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku (obecnie Gdański Uniwersytet Medyczny). Staż specjalizacyjny odbywała w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Gdańsku. Od 2007 roku pracuje w Centrum Zdrowia Psychicznego w Gdyni. Zajmuje się leczeniem zaburzeń i chorób psychicznych u osób dorosłych. Główne zainteresowania w psychiatrii to zespoły otępienne (choroba Alzheimera),depresje, zaburzenia lękowe, schizofrenia. W swojej pracy stosuje zindywidualizowane podejście do pacjenta. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach naukowych.

lek. Karolina Pysz

psychiatra

Jest absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, posiada tytuł specjalisty w zakresie psychiatrii dorosłych oraz rozpoczęła specjalizację w zakresie psychiatrii dzieci i młodzieży. Specjalizuje się leczeniu schorzeń psychicznych. Główne zainteresowania zawodowe to choroby afektywne, psychotyczne oraz otępienia. W swojej pracy stara się zwiększać komfort życia wszystkich swoich pacjentów. Szczere i uczciwe relacje lekarz-pacjent, pozwalają osiągnąć najlepsze rezultaty, dlatego do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, starając się zrozumieć jego potrzeby i problemy. Aktualnie zatrudniona w Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Starogardzie Gdańskim jako asystent w Oddziale Psychiatrii Sądowej o Wzmocnionym Zabezpieczeniu dla Nieletnich oraz w Przyszpitalnej Poradni Zdrowia Psychicznego. Jest także zaprzysiężoną biegłą sądową.
Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w oddziałach ogólnopsychiatrycznych, ośrodku leczenia uzależnień, zakładach opiekuńczo-leczniczych, DPS oraz pracując jako lekarz podstawowej opieki zdrowotnej, dzięki czemu wie, że każdy pacjent to osobna historia i inne potrzeby.
Prywatnie uwielbia koty - posiada ich 4.

lek. Anna Kowalska

psychiatra

Od 1 kwietnia 2022 przyjmuje tylko w Oddziale B - Gdynia ul. Bema 16/2

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, specjalizująca się w psychiatrii. Doświadczenie zawodowe zdobywała głównie pracując w oddziałach WSP w Gdańsku oraz odbywając staże m.in. w oddziale neurologii, leczenia zaburzeń osobowości oraz w oddziale leczenia zaburzeń abstynencyjnych. Ponadto prowadziła leczenie pacjentów w poradni zdrowia psychicznego. Obecnie pracuje w Oddziale Zaburzeń Afektywnych WSP w Gdańsku. Ze swojej strony oferuje kompleksową opiekę nad osobami cierpiącymi z powodu m.in. zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych, psychotycznych, schizofrenii oraz powikłań w przebiegu uzależnień. Systematycznie aktualizuję oraz pogłębiam swoją wiedzę. W pracy przykładam wagę przede wszystkim do przywrócenia swoim pacjentom komfortu w codziennym funkcjonowaniu, dlatego cenię sobie szczerość ze strony pacjentów, w trakcie wspólnej pracy. 
Poza medycyną pasjonuję się wspinaczką górską oraz sztuką kulinarną.

lek. Izabela Kołomańska

psychiatra

Od 1 kwietnia 2022 przyjmuje tylko w Oddziale B - Gdynia ul. Bema 16/2

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, wydział Wojskowo - Lekarski. Specjalizująca się w dziedzinie psychiatrii. Od 5 lat związana z Trójmiastem.
Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób i zaburzeń psychicznych u osób dorosłych. Pracuje z pacjentami cierpiącymi z powodu zaburzeń depresyjnych, lękowych, chorób afektywnych, zaburzeń psychotycznych, schizofrenii oraz osobami uzależnionymi.
Z cierpliwością i zaangażowaniem stara się poznać problemy pacjentów, uwzględniając wszystkie czynniki, które mogą wpłynąć na stan zdrowia psychicznego.
Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w oddziałach Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Gdańsku, odbywając staże w Oddziale Neurologii, Oddziale Zaburzeń Osobowości, Oddziale Leczenia Zaburzeń Abstynencyjnych. Pracuje również w Ośrodku Leczenia Uzależnień z pacjentami uzależnionymi od alkoholu i substancji psychoaktywnych.
Stale stara się aktualizować i  podnosić swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach psychiatrycznych.

lek. Michał Pastuszak

psychiatra, psycholog

Lekarz i psycholog, absolwent kierunku lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie w trakcie specjalizacji z zakresu psychiatrii dorosłych w Klinice Psychiatrii Dorosłych UCK w Gdańsku. Absolwent Uniwersytetu SWPS na kierunku psychologia kliniczna. 
Na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób oraz zaburzeń psychicznych u osób dorosłych. W swojej pracy stara się łączyć psychiatrię z psychologią, podchodząc holistycznie do każdego pacjentka przy poszanowaniu jego indywidualności. 
Prywatnie tata małego Marcela, pasjonat akwarystyki i psychoterapii.