Psycholodzy / Psychoterapeuci

mgr Małgorzata Redzińska

psycholog kliniczny, seksuolog

Absolwentka w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie.  Ukończyła czteroletnie studia podyplomowe Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej oraz dwuletnie studia podyplomowe Seksuologii Klinicznej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie. Swoją pracę terapeutyczną poddaję superwizji.
Zajmuję się pomocą psychologiczną oraz psychoterapią indywidualną osób dorosłych i młodzieży.
Zaprasza osoby, które przeżywają m.in. następujące problemy:
- obniżony nastrój, depresja
- lęki, fobie
- doświadczają przemocy
- trudności w życiu codziennym, kryzysy
- trudności związane z okresem dorastania i tożsamością.

dr n. med. Wojciech Chodorowicz

psycholog, seksuolog

...

mgr Anna Malewczyk

psycholog

Psycholog realizujący się w dziedzinie neuropsychologii.
Zajmuje się rehabilitacją funkcji poznawczych (np. pamięci, uwagi, funkcji wykonawczych, funkcji wzrokowo-przestrzennych) osób dorosłych cierpiących z powodu chorób ośrodkowego układu nerwowego:
- po udarach mózgu
- po urazach czaszkowo- mózgowych
- z diagnozą choroby neurodegeneracyjnej
Główne zainteresowania zawodowe:
- neuropsychologia w koncepcji A.R. Łurii
- zaburzenia poznawcze i emocjonalne dorosłych chorych z naczyniowym uszkodzeniem mózgu
Absolwentka Psychologii, jednolitych studiów magisterskich na Wydziale Zamiejscowym Uniwersytetu SWPS w Sopocie. Ukończyła roczne studia podyplomowe w zakresie Psychologii Klinicznej na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, a obecnie - również na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym - realizuje program specjalizacji w Psychologii Klinicznej, podspecjalność Neuropsychologia.  Wiedzę merytoryczną nieustannie pogłębia, biorąc udział w szkoleniach i konferencjach o tematyce neuropsychologicznej. Doświadczenie kliniczne zdobywała na licznych praktykach i stażach - między innymi na Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej Szpitala Miejskiego w Gdyni, gdzie aktualnie pracuje prowadząc diagnozę i terapię funkcji poznawczych osób dorosłych, zwłaszcza po udarach mózgu.
Metody terapii dopasowuje indywidualnie do pacjenta w zależności od jego potrzeb i możliwości.

Fanka dobrych kryminałów, produkcji domowego pieczywa i słodkości.

mgr Anna Szentak

psychoterapeuta

Psychoterapeutka z 20-letnim stażem, doświadczenie zyskała m.in. w interwencji kryzysowej, profilaktyce uzależnień, pomocy psychologicznej dla dzieci, młodzieży i ich rodziców, realizatorka Szkoły dla Rodziców. Ukończyła wiele szkoleń zawodowych w tym: Instytut Terapii Gestalt w Krakowie uzyskując Certyfikat Psychoterapeuty, następnie ukończyła szkolenie w Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej w Sopocie i kontynuuje szkolenie oraz superwizje w tym nurcie. Wykształcenie uzupełniła podyplomowymi studiami z psychologii klinicznej na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.
Pracuje z osobami dorosłymi, które zmagają się z różnorodnymi problemami: kryzysy wewnętrzne, depresja, kłopoty w relacjach z innymi ludźmi, kłopoty z adaptacją w nowej sytuacji, problemy wychowawcze wieku przedszkolnego i dojrzewania, problemy dorosłych dzieci alkoholików i inne.