Specjaliści

W chwili obecnej w Przychodni przyjmuje ok 70 lekarzy specjalistów. Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą specjalistów ...

Otolaryngolodzy

lek. Martyna Klecha

laryngolog w trakcie specjalizacji

Jest lekarzem w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z otolaryngologii. Ukończyła Collegium Medicum Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Obecnie pracuje w Klinice Otolaryngologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku oraz jest  nauczycielem akademickim na stanowisku Asystenta w Katedrze i Klinice Otorynolaryngologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.
Udziela porad i konsultacji laryngologicznych dla dorosłych i dzieci. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób uszu, nosa i zatok przynosowych, gardła, krtani, ślinianek oraz guzów w zakresie głowy i szyi. Wykonuje drobne zabiegi w znieczuleniu miejscowym.
W wolnym czasie zajmuje się zgłębianiem wiedzy na temat medycyny przeciwstarzeniowej oraz estetycznej. Regularnie szkoli się m.in. w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging w Warszawie.
Prywatnie szczęśliwa mama dwójki adoptowanych kociąt oraz entuzjastka zdrowego i aktywnego trybu życia.

Leczone choroby:
zapalenie krtani, ból gardła, choroby ślinianek, choroby migdałków, niedrożność nosa, zapalenie ucha, szum w uszach, choroby zatok, nieprzyjemny zapach z ust, choroby laryngologiczne, krwawienie z nosa, zawroty głowy, ból uszu, bezdech senny, zapalenie gardła, nieżyt nosa, chrypka, przerost migdałków, ból zatok, choroby ucha, polipy nosa, zapalenie ślinianek, kamica ślinianek, krótkie wędzidełko, zapalenie migdałków, zapalenie zatok (ostre i przewlekłe), zaburzenia słuchu, brodawczaki gardła, guzy małżowin usznych

Języki: Angielski (poziom zaawansowany), niemiecki (poziom średniozaawansowany), hiszpański (poziom średniozaawansowany).

Cennik usług:

wizyta pn-pt                                          240,00 zł
wizyta w weekend                               330,00 zł

 

lek. Kamil Wietecha

laryngolog

Ukończył Gdański Uniwersytet Medyczny na Wydziale Lekarskim w 2010 roku. Przyjmuje dorosłych jak i dzieci.
Swoją praktykę i umiejętności zdobywa m.in. na Oddziale Otolaryngologii w Copernicus Podmiot Leczniczy. Tytuł specjalisty zdobył w 2019r.

Cennik usług:

wizyta pn-pt                                          270,00 zł
wizyta w weekend                               330,00 zł

 

 

 

 

 

 

Otolaryngolog Gdynia - umów się online