Ginekolog dla dzieci i młodzieży

2023.03.22

Ginekolodzy z przychodni Medyczna Gdynia przyjmują dzieci i młodzież w celu przeprowadzenie badań okresowych, diagnozowania i leczenia chorób czy problemów związanych z narządami płciowymi, piersiami i układem rozrodczym.

Mogą to być problemy z cyklem miesiączkowym, zaburzenia rozwojowe, podejrzenia w kierunku chorób wenerycznych i anomalie narządów płciowych jak również inne problemy zdrowotne związane z układem rozrodczym.

Ginekolodzy także doradzają rodzicom w sprawach dotyczących zdrowia ich córek takich jak: higiena osobista, dieta, zdrowie psychiczne i edukacja seksualna.

Lek. Katarzyna Gross-Kępińska oraz dr n. med. Andrzej Szerle przyjmują dziewczynki i młodzież w każdym wieku, natomiast lek. Katarzyna Hytry od 14 roku życia, lek. Magdalena Furtak od 15 roku życia, lek. Kaja Majda, lek Anna Czyżewicz oraz dr n.med. Aleksandra Ohler od 16 roku życia.

W przypadku pacjentów do 16. roku życia na wizytę musi przyjść także rodzic lub opiekun aby wyrazić zgodę na badanie i leczenie. Opiekun nie musi być w gabinecie podczas całej wizyty.

 

Wróć

Formularz kontaktowy dla Pacjenta

Masz do nas pytania ? Chcesz umówić wizytę ?
Napisz do nas korzystając z poniższego formularza ...